نگهداری از کودکان و سمن ها

کودک آنلاین

تیم فنی بهمراه دپارتمان علمی کودک آنلاین برآنست که با تدوین مطالب مهم و علمی در زمینه های زنان و زایمان،کودکان و نوزاد ،روانشناسی کودک و خانواده ، دهان و دندان و... درحد امکان و توان خود گامی در جهت بالابردن اطلاعات خانواده ها انجام دهد.منابع اطلاعاتی کودک آنلاین سایتهای معتبر علمی و نیز مشاورین و متخصیص کارآزموده و لایق می باشد. در کنار مطالب سایت کودک آنلاین به شما توصیه میکنیم که تنها به مطالب این سایت و سایتهای مشابه اکتفا ننموده ودر هرمورد مستقیما نظر پزشک و متخصص مربوطه را نیز جویا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شیرخوارگاه احسان

کودکانی که در این مرکز نگهداری می شوند یا بی‌سرپرستند و یا بد سرپرست ، یعنی دارای والدینی می باشند که صلاحیت نگهداری کودکان خود را ندارند. کودکان در این مرکز تا 6 سالگی نگهداری میشوند واگر شرایط لازم جهت فرزند خواندگی فراهم باشد به فرزند خواندگی سپرده می شوند در غیر اینصورت به مراکز بالای 6 سال میروند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مادرشو

ما جمعی از پزشکان، ماماها، مترجم‌ها و نویسندگان، دور هم جمع شده‌ایم تا دغدغه‌های یک مادر باردار را بشناسیم و به او بگوییم که نگرانی‌هایش به چه دلیل است و راه برطرف کردن این دغدغه‌ها چیست. ما می‌دانیم که مادر و پدر شدن، بسیار لذت‌بخش است و نقطۀ عطفی در زندگی همۀ ماست، اما ممکن است پر از نگرانی و دلهره باشد. نگرانی‌هایی مثل سالم بودن جنین، رسیدن غذا و اکسیژن کافی به او، رشد صحیح، کم شدن عوارض بارداری برای مادر، مشخص بودن نیازهای نوزاد و مواردی مثل این، ذهن بسیاری از پدر و مادرها را درگیر خواهد کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

محک

محک سازماني است که از انگيزه والاي خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به بيماري سرطان کودکان در سطح ملي و بين‌المللي در حوزه‌های امور حمايتی، تشخيص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقيقات نموده است. اين سازمان؛ خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌هاي اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

خانه فرشتگان

خانه فرشتگان با مدیریت سرکار خانم طاهره رمضان زاده در سال 1383 پس از زلزله بم با اهداف نگهداری (ایتام)،کودکان بی سرپرست و بدسرپرست تاسیس شد ، حدود 50 فرزند دختر در این خانه در دو شعبه دختران 6 تا 12 سال و 12 تا 18 سال همانند یک خانواده بزرگ به صورت شبانه روزی کنار هم زندگی میکنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

طلوع طب

طلوع طب ارایه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت وپرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.علاوه بر نیازهای جسمی و عاطفی عزیزان شما، کارشناسان ما اماده ارایه مشاوره پزشکی مراقبتی و مالی به شما عزیزان هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه‌ی مادران امروز (مام)

موسسه‌ی مادران امروز (مام) که موسسه ای غیر تجاری است ،در تاریخ 13مرداد ماه سال 1377 با شماره ثبت 10349 به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینه‌ی توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطه‌ی اعضای خانواده و بویژه با هدف توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق مادران متولد شد و کارهای عملی خود را نیز از آذرماه همان سال آغاز کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کارگاه فلسفه براي کودکان و نوجوانان

کادر علمي اين سايت زير نظر دکتر سعيد ناجي و با بهره گیری از پژوهشگران و مربیان متخصص و با تجربه در تلاش است براي مربيان، دانش آموزان در مدارس و مراکز مختلف و نيز براي والدين كارگاه‌هايي مختلفي با هدف آموزش مهارتهاي مربي گري فبك، ارتقاء مهارت های سه گانة تفکر و بهبود روابط و مهارت های تعامل و گفتگو برگزار کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی

انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی حامی در حالی به وجود آمد که ما ضرورت و نیاز ساخت فضاهای آموزشی را احساس می کردیم و معتقد بودیم که سازندگی در کشورمان به همراهی و همدلی جمعی نیاز دارد. ما سعی کردیم تشکلی به وجود آوریم که کمک های معنوی و مادی علاقمندان را جمع آوری و سازماندهی کرده و با کارشناسی ونیاز سنجی صرف ساخت مدرسه در مناطق محروم نماییم. انجمن را به ثبت رساندیم . سپس از سال ۱۳۸۸با رسالتی که در امر اشاعه ی فرهنگ مطالعه برای خود قایل است به ساخت و تجهیز کتابخانه های روستایی پرداخت و از آنجایی که آموزش در قبال کودکان هر مرز و بوم نقش حیاتی دارد و مدارس بیشترین تعداد کودکان تحت آموزش را در بر دارند از سال ۱۳۹۱ به توانمند سازی کودکان از مسیر آموزش روی آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا

انجمن پژوهشهای آموزشی پویا ، سازمانی غیر دولتی ، غیر انتفاعی و مستقل است که در سال 1356 خورشیدی به همت گروهی از معلمان ، مربیان ، کارشناسان در زمینه آموزش و پرورش شکل گرفت و فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرد . در سال 1358 ، اساسنامه انجمن توسط هیئت مؤسس تدوین و به نام « انجمن ملی پژوهشی در آموزش و پرورش » به تصویب مجمع عمومی رسید و انتخابات انجمن برای تعیین هیئت مدیره برگزار گردید . در سال 1359 اولین خبرنامه انجمن که منعکس کننده فعالیتهای آن بود ، منتشر شد .

پس از انقلاب اسلامی، اساسنامه جدید انجمن در سال 1367 تدوین شد و به نام «انجمن پژوهشهای آموزشی پویا » در این سال به شماره 3525 به ثبت رسید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ویدیا 24

ویدیا 24 وب سایت تخصصی ویدیو کودک نوجوان در ایران با هدف ارایه‌ محتوای ویدیویی مناسب کودک و نوجوان راه‌اندازی شده است. کودکان ونوجوانان تولیدات ویدیویی خود را اینجا با دیگران به اشتراک می‌گذارند...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

ایجاد امکانات لازم برای رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان و کمک به شکوفایی استعدادهای آنان در اوقات فراغت است. تاسیس مراکز عرضه کتاب و آموزش‌های فرهنگی، هنری و ادبی مخصوص کودکان و نوجوانان در کشور کمک به توسعه و تکمیل کتاب‌خانه‌های عمومی، مساجد، مدارس برای ایجاد بخش‌های مخصوص کودکان و نوجوانان تهیه و استفاده از وسایل سمعی و بصری،‌ تدارک وسایل آموزشی، تولید، توزیع، نمایش و فروش فیلم‌های سینمایی و تولید تئاتر مخصوص کودکان و نوجوانان...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

كتابخانه كودكان و نوجوانان

سازمان‌ اسناد و كتابخانه‌ ملي‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ مؤسسه‌اي‌ آموزشي‌، پژوهشي‌، علمي‌ و خدماتي‌ است‌ كه‌ اساسنامه‌ آن‌ به‌ تصويب‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ رسيده‌ است‌ و رياست‌ عاليه‌ آن‌ با رئيس‌ جمهوري‌ است‌. شكل‌گيري‌ رسمي‌ كتابخانه‌ ملي‌ به‌ سال‌ 1316 بازمي‌گردد. در سال‌ 1358 مركز خدمات‌ كتابداري‌، و در سال‌ 1378 سازمان‌ مدارك‌ فرهنگي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ در كتابخانه‌ ملي‌ ادغام‌ شدند و سرانجام‌ در سال‌ 1381 با تصويب‌ شوراي‌ عالي‌ اداري‌، كتابخانه‌ ملي‌ و سازمان‌ اسناد ملي‌ با هم‌ ادغام‌ شدند و سازمان‌ فعلي‌ شكل‌ گرفت‌. اكنون‌ اين‌ سازمان‌ در دو ساختمان‌ مستقل‌ «كتابخانه‌ ملي‌ ايران‌» و «گنجينه‌ اسناد ملي‌ ايران‌» فعاليت‌ دارد...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کتابخانه عمومی کودکان شقایق

کتابخانه عمومی کودکان شقایق، در شهر شیراز و در پارک و فضای سبز شقایق واقع در بلوار پاسارگاد در تاریخ 31 اردیبهشت 1396 همزمان با 9 کتابخانه عمومی دیگر در نقاط مختلف شهر شیراز و مقارن با سفر ریاست جمهوری محترم وقت و با حضور دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های کشور افتتاح گردید که حاصل تلاش شبانه روزی کارمندان و کتابداران مسئول و دلسوز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز و همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس می باشد. مساحت این کتابخانه 167 متر مربع بوده و شامل سه سالن مجزای تو در تو است که بخشهای کودکان، نوجوانان و سالن نمایش را در بر می گیرد...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سايت كودكان

این سایت که بسیار ساده و رنگارنگ طراحی شده است، دارای قسمت‌های مختلفی است که از میان آن می‌توان به کتابخانه فارسی و انگلیسی، بازی آنلاین، آموزش بازی، انجمن ریاضی، جوکستان، آرشیو کاردستی کودک و ... اشاره کرد...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...