نرم افزارهای کودکان

برنامه آموزش حروف الفبای انگلیسی به کودکان

یک برنامه عالی برای آموزش الفبا به کودکان منتها غیر رایگان! ‏‏در این برنامه، حروف الفبای انگلیسی به همراه مثال های متعدد انیمیشنی به روشی کاملا شاد و جذاب به کودکان آموزش داده شده است. برای یادگیری بهتر لغات، از مثال های موزیکال و آهنگین نیز در برنامه استفاده شده است. ‏چند بخش از این برنامه رایگان بوده و مابقی پس از پرداخت درون برنامه ای مایکت، از روی سرورهای تیناسافت قابل مشاهده و دانلود می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

الف بارون

الف بارون محصولی است متفاوت که در قالب بازی، کودکان را با شکل نوشتاری و دیداری حروف الفبای فارسی آشنا می‌کند.

در تولید این برنامه سعی شده که آموزش از حالت خشک و رسمی آن خارج شده و با بازی و هیجان آمیخته شود تا فرایند یادگیری را برای کودکان لذت بخش کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

نرم افزار آموزشی «بچه ها ریاضی»

نرم افزار آموزشی «بچه ها ریاضی» توسط تیم آرمیک ساخته شده و هدف آن آموزش ریاضی به صورت جامع در قالب انیمیشن، بازی ریاضی و سرگرمی به صورت تعاملی با کودک و همچنین تمرین های مختلف جهت کسب مهارت بیشتر کودکان ( مهدکودک – آمادگی - پیش دبستانی – دبستان ) می باشد. در این برنامه سعی شده تا با استفاده از موسیقی و محیط های گرافیکی جذاب و مناسب با روحیه کودکان و همچنین با تشویق از طرف شخصیت کارتونی آشنای این برنامه ( خاله گلدونه ) که در طول برنامه همراه او می باشد، ارتباط بهتر و درنتیجه اشتیاق بیشتری برای یادگیری ریاضی برای کودکان بوجود آید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش موزیکال الفبا فارسی به کودکان

جزو برنامه های بدرد بخور آموزشی کودکان! ‏‏در این نرم افزار شاد کودکانه، با استفاده از شعرهای آهنگین، حروف الفبای فارسی به همراه تصاویر متحرک به کودکان آموزش داده می شود. با توجه به جذاب بودن هر بخش ، بچه ها آن را چندین بار مرور می کنند و صدا و تصویر هر حرف را به خوبی فرا می گیرند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بازى آموزش فارسى

این برنامه که بیشتر حالت بازی دارد نیز از برنامه های عالی برای آموزش الفبا به کودکان است. ‏‏بازی آموزش فارسى ۱ در این اپ، بازی بسیار زیبای بادکنک بازی بچه‌ها را حتما مشغول خواهد کرد. باز یکى از بهترین راه‌ها برای آموزش مى‌باشد ودر این بازی بچه‌ها الفبای فارسی،اعداد،حروف،رنگ‌ها،اشکال را به صورت کاملا ناخودآگاه بدون هیچ سختی یاد خواهند گرفت. همچنین شما مى‌توانید صداى تشویق را خودتان ضبط کنید. پیشنهاد می‌کنیم که پدر و مادرها به بچه‌ها در استفاده از این اپ کمک کنند. سعی شده تا حد امکان این برنامه کم حجم باشه تا زیاد وقت برای دانلود و نصب صرف نشود.این اپ بازی اپ آموزش فارسى ۱ مى‌باشد. سه تا اپ با این طراحى درنظر گرفته شده که هر هفته منتشر خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ریبو و رابی (آموزش و سرگرمی کودکان)

دنبال یه بازی برای کودکتون هستید که با خیال راحت گوشی رو به دستش بدید؟به دنبال یه بازی هستید که فقط و فقط محتوای کودکانه داشته باشه و خیالتون از بابت محتوای مناسب داخلش راحت باشه؟می‌خواین فرزندتون با بازی کردن مفاهیم آموزشی رو هم یاد بگیره؟پس به دنیای ریبو رابی خوش اومدید. ریبو و رابی دوتا موجود شیطون و با نمک هستن که قراره فرزندتون همراه با شادی در دهکده ریبو و رابی، با انجام یه عالمه بازی، هم سرگرم بشه و هم با حروف الفبا ، اعداد ریاضی و شکل های هندسی آشنا بشه.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بازی‌های پازل کودکانه

استفاده از بازی‌های پازل کودکانه که داخل گوشی نصب شده‌اند برای پدر و مادرهایی مفید است که از جمع و جور کردن قطعات پازل از کف اتاق و گم شدن آنها خسته شده‌اند! این بازی فکری جالب و سرگرم کننده اشکال ساده‌ای دارد و می‌تواند به بازی محبوب کودک شما تبدیل شود. در این بازی از پازل های ساده 6 تکه تا پازل‌های بزرگ‌تری به صورت 9، 12، 16، 30 و 56 قطعه‌ای پیدا می‌شود. در این بازی تصاویر مختلف و زیبایی از حیوانات هم وجود دارد که برای بیشتر کودکان جذاب و دوست داشتنی است. در این بازی اگر کودک بتواند پازل را درست کامل کند، جایزه می‌گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

برنامه اندروید بچه ها الفبا حروف پیش و اول دبستان

یک برنامه اندروید عالی برای آموزش موزیکال الفبا به کودکان شما! می خواهید فرزندتان را سرگرم کنید؟ دوست دارید همراه با بازی، خواندن و نوشتن الفبای فارسی هم یاد بگیرد ؟ دوست دارید بنیه علمی قوی برای کودکتان بسازید تا در دروس مدرسه موفق باشد؟ اگر پاسخ شما مثبت است ادامه مطلب را بخوانید.نرم افزار آموزشی “بچه ها الفبا!” توسط گروه نرم افزاری آرمیک متشکل از افرادی جوان و پرانگیزه در زمینه های برنامه نویسی ، گرافیک ، ساخت انیمیشن و دوبلاژ در استان گیلان ساخته شده است و هدف آن آموزش الفبای فارسی به صورت جامع در قالب انیمیشن و بازی و سرگرمی به صورت تعاملی با کودک و همچنین تمرین های مختلف جهت کسب مهارت بیشتر کودکان سنین ۴ تا ۸ سال(مهدکودک – آمادگی – پیش دبستانی – دبستان) می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

اپلیکیشن واژگان مینا

اپلیکیشن واژگان مینا با همکاری تیم آرمیک و بنیاد سعدی با هدف آموزش زبان فارسی به فارسی آموزان داخل و خارج از کشور تولید شده است که در این اپلیکیشن از لغات پرکاربرد رایج در زبان فارسی به عنوان محتوای آموزشی استفاده شده است و کاربر طی فعالیت‌های آموزشی مختلف با این واژگان به صورت تصویری و صوتی آشنا می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کودک سلام

اپلیکیشن کودک سلام شامل قصه های صوتی برای کودکان بالای سه سال با رویکردی آموزشی است و این امکان را به کاربر می دهد تا با جستجوی مفاهیم آموزشی، قصه هایی مناسب برای کودک خود انتخاب نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش مهارت های کودکانه

‏شامل 44 سرفصل آموزشی:
‏1. ایده ای برای کار با سوزن کودکان
‏2. بازی با دایره های کاغذی
‏3. ساخت مکعب با نوار کاغذی
‏4. تمرین مهارتی دوخت مرغ و جوجه
...
 

آموزش قرآن برای کودکان(صوتی و متنی)

20 سوره کوتاه بهمراه متن و ترجمه +صوتی با صدای دلنشین استاد عبدالباسط

‏سوره اوّل:فاتِحَه (1)
‏سوره دوم:ناس (114)
‏سوره سوم:فَلَق (113)
‏سوره چهارم:اِخلاص(112)
...
 

قرآن کودکانه

۲۴ سوره برای کودکان به همراه صوت
‏با محیطی کاملا کودکانه و زیبا
‏با کلی امکانات و امتیاز دهی
‏کاملا افلاین بدون نیاز به اینترنت
....
 

قرآن کودکانه . جزء سی صوتی

‏‏قران صوتی ویژه کودکان با گرافیکی کاملا زیبا و کودکانه
‏بدئن نیاز به اینترنت میتوانید جزو سی قران را برای کودکان خوب با صوتی دلنشین قرار دهید.
 

آموزش حفظ قرآن , جدول زمان بندی حفظ

‏‏در این برنامه برای شما 'آموزش حفظ قرآن' را فراهم کردیم.
‏بهترین روش برای حفظ قرآن
‏نکات کلیدی پیش از آغاز حفظ قرآن
‏مراحل حفظ یک مقطع
‏حفظ و مرور آیات مشابه
‏درس اول: فضیلت و برکات حفظ قرآن
......
 

تلاوت سوره های قرآن با صدای کودک

این برنامه شامل تلاوت سوره های کوتاه قرآن با صدای قاری نوجوان یوسف کالو علی می باشد.
‏همراه با متن قرآن به صورت کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت.
‏تمامی صوت های نرم افزار با فرمت mp3 و با کیفیت بالا قرار داده شده است.
 

آموزش قرآن به کودکان

یادگیری قرآن کریم در سنین کم بسیار ماندگار تر از یادگیری در سنین بالاتر است. اما آموزش این کتاب الهی به کودکان باید به همراه بازی و انیمیشن باشد. اگر به دنبال یک اپلیکیشن فوق العاده هستید که بتواند قرآن کریم و روخوانی آن را با زبان کودکانه به فرزند شما آموزش دهد، با مایکت همراه شوید. 

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

روانشناسی و تربیت کودک + آموزش

‏کودکان خوشحال، کودکان عصبانی
‏کودک شما چه نوع شخصیتی دارد؟
‏کودک بیش فعال را چگونه مهار کنیم؟
....
 

آموزش های کودکانه

‏این برنامه شامل فلش کارتهای اموزشی و آ موزش نقاشی و آموزش کاردستی و آموزش اوریگامی و قصه های جذاب کودکانه میباشد
‏فلش کارت ها در دسته بندی های مختلف همراه با زبان انگلیسی و فارسی و تصاویر وجود دارد...
 

آموزش و بازی کودک (الفبا و همه چی)

‏?مجموعه کامل از آموزشهای:
‏-حروف الفبا
‏-اعداد
‏-رنگها
‏....
 
صفحه1 از2