حمایت از کودکان بی سرپست و بد سرپرست

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان

بنیاد دست‌های مهربان می کوشد تا با برنامه‌ریزی در حوزه توانمندسازی محرومین و زنان و کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست، در کاهش فقر و علل زمینه ساز آن و رفع مشکلات معیشتی هموطنان نیازمند در ایران مشارکت کند. همچنین این بنیاد تلاش دارد تا با حمایت از بیماران ایکتیوزی کشور، وضعیت زندگی و درمان این عزیزان را بهبود بخشیده و نیز شرایط حضور آنان در بخش های مختلف جامعه را تسهیل کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه گلشن آل طاها

موسسه خیریه گلشن آل طاها یک موسسه غیردولتی است که با هدف کمک و یاری به هموطنان نیازمند و رفع مشکلات آن‌ها فعالیت غیررسمی خود را با همکاری خیرین از سال ۱۳۸۹ در روستاهای نیازمند استان شروع کرد. این فعالیت‌ها بیش‌تر به صورت کمک غیرنقدی مانند تهیه ارزاق، خرید وسایل دانش آموزان روستایی و تهیه کفش و لباس زمستانی بود. پس از دریافت مجوز رسمی زیر نظر بهزیستی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ در سطح شهر و روستا ادامه داد و در کنار این اقدامات موسسه اهداف دیگر را مانند تشکیل خانه ایتام دنبال می‌کرد. هم اکنون نیز با مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست ۶-۳ سال (بهشت ۱) و نگهداری دختران بی‌سرپرست ۱۲-۶ سال (بهشت ۲) و یک مرکز آموزشی، حمایتی کودکان کار و بازمانده از تحصیل استان خوزستان (بهشت ۳) با همت خیرین عزیز در حال خدمت رسانی به این کودکان با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

خـانـه بچـه هـای کـرمانـیـان(ایتــام و …)

نگهداری ایتام و نگهداری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست،تعلیم و تعلم ایتام، پیگیری در خصوص پاکسازی خانواده هایی که در دام اعتیاد هستند و بازگرداندن کودکان به خانواده، راه اندازی تهدکردک شهری در جهت کمک به خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی

مؤسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی ، مؤسسه ای غیر انتفاعی است که در سال ۱۳۹۱ با هدف نگهداری شبانه روزی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و با مجوز رسمی سازمان بهزیستی به شماره ثبت۵۵۷ شروع به کار کرده است . این مؤسسه با الطاف الهی و همت تنی چند از خیرین و با استفاده از اساتید برجسته در زمینه های ؛ روانشناسی، علوم پزشکی و جامعه شناسی تأسیس گردید . لازم به ذکر است که ساختمان این مرکز در سال ۱۳۸۶ با سفر پر برکت مقام معظم رهبری به قزوین از محل کمک های معظم له تأمین و افتتحاح گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س)

فعالیت این خیریه از سال 1364 بصورت ارائه خدمات محدود به خانواده ای بی سرپرست از طرف جمعی از نظامیان شروع شد و با راهنمائی مرحوم آقای محمد میرفارسی، ضمن آشنائی با حضرت آیت اله حاج آقا جواد علم الهدی، این تلاش ها در بخشی از ساختمان مجمع خدمات فکری اسلامی واقع در میدان خراسان در کوچه زیبا متمرکز شد و مدتی نیز در منزل مرحوم علیزاده در همان کوچه ادامه یافت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه نگین خیرین کاشان

نگهداری و مراقبت از کودکان بی سرپرست به تفکیک جنسیت و گروهای سنی توانمند سازی کودکان تحت مراقبت از طریق ارائه آموزشهای کلاسیک و حرفه آموزی تا تحقق شرایط زندگی مستقل کاهش آسیبهای اجتماعی ناشی از فقدان سرپرست و پیشگیری از تهدیدات اجتماعی محتمل تامین نیازهای ضروری کودکان دربخشهای معیشت تحصیل تا ازدواج و اشتغال ایجاد زمینه رشد فرهنگی کودکان منطبق با ارزشهای دینی و ملی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه تعالی

یکی از مهمترین فعالیت های موسسه تعالی حمایت آموزشی از 120 کودک بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش موسسه به همراه خانواده هایشان می باشد. جوانان تعالی علاوه بر پرداخت هزینه های آموزشی و کمک آموزشی این کودکان هر هفته به خانه آنها در جنوبی ترین نقطه تهران (مولوی ، شوش ، شهرری) می روند تا با آموزش درسی همچنین مهارت های زندگی بتوانند کودکانی پرنشاط ، خلاق و تاثیر گذار پرورش دهند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...